شرایط و ضوابط بانک پزشکان

شرایط و قوانین استفاده از خدمات

شرایط و ضوابط برای تمامی کسانی که حساب کاربری خود را ایجاد و یا در وب سایت و یا اپلیکیشن بانک پزشکان به عنوان کاربر فعالیت می‌نمایند، لازم الاجرا است. کاربران موافقت خود را با این شرایط و قوانین، به وسیله انتخاب آن در هنگام ثبت نام و مطالعه آن در وب سایت یا اپلیکیشن بانک پزشکان ، اعلام می‌نمایند. همچنین بنابراین قوانین، وظایف و مسئولیت‌های بانک پزشکان در قبال کاربران و اطلاعات نمایش داده شده در وب سایت و یا اپلیکیشن دانرو مشخص می‌گردد.

تعاریف

کاربر

هر مراجعه کننده به وب سایت و یا اپلیکیشن بانک پزشکان، به عنوان یک کاربر محسوب شده و بنابراینکه ثبت نام نموده و وارد حساب کابری خود شده باشد یا خیر، دسترسی‌های گوناگونی نظیر جستجو در کسب و کارها، ارائه محتوا نظیر ثبت امتیاز، نظر و یا عکس برای پزشکان و مراکز درمانی مورد نظر خود، امکان ثبت پزشک، مراکز درمانی و تجهیزات پزشکی جدید، درخواست مدیریت پروفایل و مشاهده جزئیات بازدید صفحه کسب و کار خود، خواهد داشت.

محتوا

“محتوا” به معنای متن، تصاویر و عکس‌ها، فایل‌های صوتی و تصویری، داده‌های موقعیت مکانی و همه اشکال دیگر داده‌ها یا ارتباطات درونی وب سایت یا اپلیکیشن بانک پزشکان است. “محتوای عمومی کاربر” به معنی محتوای ارسالی و یا دریافتی، از طریق ارتباط با سایت یا اپلیکیشن بانک پزشکان، مانند امتیازدهی، نظردهی، ثبت تصاویر، بررسی و گزارش خطا، ثبت موقعیت مکانی، … پیام‌ها و اطلاعاتی است که از کاربر ممکن است به صورت عمومی نمایش داده شود. “محتوای شخصی کاربر” به معنی محتوای ارسالی و یا دریافتی، از طریق ارتباط با سایت یا اپلیکیشن بانک پزشکان، مانند موقعیت مکانی کاربر، مشخصات کاربری نظیر پست الکترونیکی، شماره تماس و رمز ورود، جستجوهای کاربر و علایق وی، به همراه تمامی اطلاعاتی از کاربر است که و به صورت عمومی نمایش داده نشده و تنها خود کاربر به آنها دسترسی دارد و بانک پزشکان از آنها تنها به منظور برقراری ارتباط و یا ارائه پیشنهادات ویژه و نتایج جستجوی دقیق تر به کاربر، استفاده می‌نماید.

بانک پزشکان

بانک پزشکان ” بانک اطلاعات پزشکان، مراکز درمانی و تجهیزات پزشکی ” دسترسی موقعیت مکانی، شماره تماس، تصاویر و ویدیو، نظرها، امتیازات، رویدادها، خدمات و توضیحات دیگری مربوط به پزشکان، مراکز درمانی و تجهیزات پزشکی در سطح کشور است که به وسیله ارتباط کاربران با آن از طریق بستر وب سایت و یا اپلیکیشن‌های تلفن همراه، این اطلاعات ارائه شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بانک پزشکان شامل وب سایت بانک پزشکان به نشانی https://bankpezeshkan.com و همچنین اپلیکیشن اندروید و آی.او.اس با نام bankpezeshkan است که در تمامی مارکت‌های اپلیکیشن‌های تلفن همراه، قابل دریافت و استفاده است.

ثبت کسب و کار

هر کاربر می‌تواند موقعیت مکانی خاصی را بر روی نقشه انتخاب و اطلاعات مکانی عمومی یا خصوصی را در آن موقعیت ثبت نماید. مکان ثبت شده مورد بررسی بانک پزشکان قرار خواهد گرفت و در صورت عدم رعایت قوانین محتوایی حذف خواهد شد، اما مسئولیت محتوای پروفایل ارائه شده در صفحه کسب و کار، تا زمانی که کاربری مالکیت آن را بر عهده نگرفته باشد، با کاربر ایجاد کننده صفحه خواهد بود.

صاحب یا مالک کسب و کار

کاربری که در وب سایت ثبت نام نموده و اطلاعات کاربری خود را به صورت کامل وارد کرده و شماره تماس آن مورد تایید می باشد، می‌تواند درخواست مالکیت یک مکان خصوصی را نموده و یا با دارا بودن معرفی نامه کتبی از مرکز درمانی مربوطه مدیریت پروفایل صفحه خاص را در بر عهده بگیرد، که پس از بررسی بانک پزشکان و در صورت صحت اطلاعات ارائه شده توسط کاربر این مالکیت به وی اهدا خواهد شد. به این ترتیب از لحظه اهدا مالکیت صفحه به کاربر درخواست کننده، مالک پروفایل مسئولیت اصلی اطلاعات ارائه شده در صفحه کسب و کار منتصب به خود را خواهد داشت.

قوانین و شرایط

قوانین و مقررات حفظ حریم خصوصی و حساب کاربری

بانک پزشکان موظف است امنیت اطلاعات حساب کاربری افراد را تضمین نماید و برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به آن تمام تلاش خود را به کارگیرد. دسترسی به اطلاعات شما تنها توسط شرکت بانک پزشکان و کسانی که بنابر وظیفه فنی خود به سرورهای بانک پزشکان دسترسی دارند امکان‌پذیر خواهد بود. از اطلاعات حساب کاربری ممکن است در مواردی همچون اطلاع رسانی ایمیلی، پیامکی و نوتیفیکیشن، تنها از طرف بانک پزشکان استفاده گردد. هرکاربر پس از ایجاد حساب کاربری، یک کلمه عبور خواهد داشت که مسئولیت نگهداری و عدم فاش شدن آن با خود کاربر خواهد بود و عواقب سوء استفاده از حساب کاربری در صورت عدم نگهداری مناسب از کلمه عبور توسط کاربر، متوجه خود او خواهد بود. یک فرد نمی‌تواند چند حساب کاربری داشته باشد و مسئولیت مشخصات حساب کاربری با فرد ایجاد کننده آن است. از اسامی و مشخصات افراد معروف و یا اسامی جعلی و توهین آمیز برای ایجاد حساب کاربری، نمی‌توان استفاده کرد. از اطلاعات حساب کاربری در خارج از اپلیکیشن و وب سایت بانک پزشکان استفاده نخواهد شد و کاربر می‌تواند در صورت تمایل حساب کاربری خود را حذف نماید. یک کاربر برای افراد غیر، بدون اجازه آنها، نمی تواند حساب کاربری ایجاد نماید و مسئولیت آن، با شخص ایجاد کننده حساب کاربری است. هیچ کدام از کاربران در بانک پزشکان و یا خارج از آن به اطلاعات محتوای شخصی کاربر دیگر دسترسی ندارند و نمی‌توانند آنرا مشاهده و یا جستجو نمایند. بانک پزشکان مختار است که در صورت عدم رعایت قوانین، صحت محتوا و هرگونه شکایت قانونی از یک حساب کاربری، آن حساب کاربری را حذف یا اصلاح نماید.

قوانین و مقررات مالک کسب و کار

کاربری که پیش از دیگران تقاضای مالکیت یک صفحه پروفایل را نموده باشد و صحت اطلاعات وی مورد تایید قرار گرفته باشد، مالک صفحه پروفایل بوده و مسئولیت تمامی محتوای مربوط به کسب و کار با وی است و بانک پزشکان هیچگونه مسئولیتی در قبال درستی و یا نادرستی اطلاعات ثبت شده ندارد. در صورتی که فردی ادعای مالکیت صفحه پروفایل را دارد که پیش از این کاربر دیگری مالکیت آن را بر عهده گرفته است، تنها می تواند گزارش خطا نماید تا بررسی های لازم در جهت تصحیح مالکیت صفحه پروفایل صورت گیرد. بانک پزشکان مختار است که در صورت عدم رعایت قوانین، صحت محتوا و هرگونه شکایت قانونی از صفحه پروفایل کسب و کار، آن صفحه را حذف یا اصلاح نماید.

قوانین و مقررات تبلیغات و معرفی شما

بانک پزشکان بستر تبلیغات و معرفی پروفایل پزشکان، مراکز درمانی و تجهیزات پزشکی را به مخاطبان هدف، فراهم کرده است و با ثبت قراردادهای تبلیغاتی، این خدمات را به صورت تخصصی فقط در حوزه پزشکی و سلامت ارائه می‌نماید. با این حال، از آنجا که رسالت اصلی بانک پزشکان معرفی اطلاعات صحیح و بروز به مخاطبان است، برخی پزشکان، مراکز درمانی و تجهیزات پزشکی بدون آنکه هزینه و قراردادی جهت تبلیغات، با بانک پزشکان به امضاء رسانده باشند، در بانک پزشکان به صورت ویژه معرفی می‌شوند و این حق برای بانک پزشکان محفوظ است و اعضای دیگر طرف قرارداد نمی‌توانند دخالتی در این زمینه نمایند.

شما با ارسال اطلاعات پزشکی و پیراپزشکی خود، توافق می کنید که تمامی قوانین و شرایط ما که در این صفحه آمده است را خوانده و پذیرفته اید.

ما این حق را داریم که اطلاعات پزشکان، مراکز درمانی و تجهیزات پزشکی که شرایط و قوانین ما را نقض می کنند را منتشر نکنیم. اطلاعات پروفایل شما شامل کلیه موارد ثبت شده باید برای تمامی سنین مناسب باشد و به هیچ نژاد، مذهب و ملیتی توهین نکند! توجه داشته باشید که کاربرانی که شرایط و قوانین ما را نقض کنند بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد!

کاربران مسئولیت صحت محتوی اطلاعات پزشکی و پیراپزشکی را که ثبت می کنم می پذیرند و مدیر وبسایت مسئولیتی در قبال ضرر و زیان کاربران و یا دیگران بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم ندارد.

بانک پزشکان این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و مسئولیت عدم آگاهی کاربران از این تغییرات به عهده خود کاربران خواهد بود. لذا کاربران موظف است هر چند وقت یکبار شرایط و قوانین را به صورت کامل بازنگری نماید.

با تشکر از اینکه مارا درک و همراهی می فرمائید.

فروردین ۱۳۹۹