بانک اطلاعات پزشکان,اطلاعات پزشکی,آدرس و تلفن دکتر,آدرس مطب,آدرس بیمارستان

خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

ثبت نام پزشکان و مراکز درمانی

تعرفه‌ها

ما در بانک پزشکان به بازی بُرد بُرد اعتقاد داریم، برای همین امکان ثبت پروفایل ماه اول را رایگان در نظر گرفتیم. شما با خیالی آسوده می‌توانید تبلیغات و رونق کسب و کار خود را ما بیازماید و با امکانات فراوان ما آشنا شوید. اما وقتی صحبت از هزینه می‌شود، ما در بانک پزشکان همواره تلاش می‌کنیم تا متنوع‌ترین و با کیفیت‌ترین خدمات را با کمترین هزینه برای پزشکان بیشتری در دسترس قرار دهیم.

ما به کیفیت تبلیغات خود باور داریم و مطمئن هستیم که تاثیر مثبت امکانات متفاوت بانک پزشکان در پیشرفت و رونق کسب و کارتان در ماه اول برای شما مشخص می‌گردد. بدیهی است که برای موفقیت خانواده‌ی بانک پزشکان، یعنی ما و شما، بهترین‌ها را بخواهیم.

*جدول فوق برای پزشکان، دندانپزشکان، مراکز درمانی، پیراپزشکان و شرکت های تجهیزات پزشکی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل به [ تبلیغات بنری و متنی ] در سایت بانک پزشکان از صفحه مربوط کسب اطلاع کنید.

**ما برای پزشکان و کسب کارهای مرتبط با سلامت طرح‌های ویژه‌ای داریم. اگر شما هم تمایل به استفاده از امکانات بانک پزشکان را دارید، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از طرح‌های ویژه بانک پزشکان [با ما تماس بگیرید].

***قیمت های فوق برای سال ۱۳۹۶ در نظر گرفته شده است.

 

بسته پایه “عضویت یکبار برای همیشه” برای همه پزشکان و مراکز عضو، الزامی است. با عضویت در این سایت و پرداخت ۹۹هزار تومان پروفایل شما برای همیشه در بانک پزشکان نمایش داده خواهد شد.

[go_pricing id=”test_00″]

 

 

با انتخاب بسته اختیاری ویژه طلایی زیر، پروفایل شما در ردیف های نخست بخش ها، جستجوها و صفحه اصلی به مدت یکسال قرار خواهد گرفت و از امکانات بیشتری بهره ببرید و بیشتر دیده شوید. همچنین با انتخاب این بسته شما باید بسته پایه یکبار برای همیشه را هم انتخاب می کنید. در پایان یکسال عضویت ویژه پروفایل شما پاک نخواهد شد و برای همیشه در لیست پزشکان و مراکز درمانی به صورت عضویت عادی نمایش داده خواهد شد.

 

[go_pricing id=”test_02″]

ثبت آگهی پزشکان