پرسش و پاسخ رایگان از پزشک

خوش آمدید ، مهمان ! [ثبت نام | ورود

ثبت نام پزشکان در دایرکتوری

تعرفه‌ها

ما در بانک پزشکان به کیفیت تبلیغات خود باور داریم و مطمئن هستیم که تاثیر مثبت امکانات متفاوت بانک پزشکان در پیشرفت و رونق کسب و کارتان در ماه اول برای شما مشخص می‌گردد. بدیهی است که برای موفقیت خانواده‌ی بانک پزشکان، یعنی ما و شما، بهترین‌ها را بخواهیم.

*جدول فوق برای پزشکان، دندانپزشکان، مراکز درمانی، پیراپزشکان و شرکت های تجهیزات پزشکی در نظر گرفته شده است. در صورت تمایل به [ تبلیغات بنری و متنی ] در سایت بانک پزشکان از صفحه مربوط کسب اطلاع کنید.

**ما برای پزشکان و کسب کارهای مرتبط با سلامت طرح‌های ویژه‌ای داریم. اگر شما هم تمایل به استفاده از امکانات بانک پزشکان را دارید، برای اطلاعات بیشتر و استفاده از طرح‌های ویژه بانک پزشکان [با ما تماس بگیرید].

***قیمت های فوق برای سال ۱۳۹۷ در نظر گرفته شده است.

 

بسته پایه “عضویت یکبار برای همیشه” برای همه پزشکان و مراکز عضو، الزامی است. با عضویت در این سایت و پرداخت ۹۹هزار تومان پروفایل شما برای همیشه در بانک پزشکان نمایش داده خواهد شد.

 

با انتخاب بسته اختیاری ویژه طلایی زیر، پروفایل شما در ردیف های نخست بخش ها، جستجوها و صفحه اصلی به مدت یکسال قرار خواهد گرفت و از امکانات بیشتری بهره ببرید و بیشتر دیده شوید. همچنین با انتخاب این بسته شما باید بسته پایه یکبار برای همیشه را هم انتخاب می کنید. در پایان یکسال عضویت ویژه پروفایل شما پاک نخواهد شد و برای همیشه در لیست پزشکان و مراکز درمانی به صورت عضویت عادی نمایش داده خواهد شد.

عضویت ویژه طلایی

۳۹۰,۰۰۰ سالانه
آلبوم تصاویر (۵ عکس)
ثبت اطلاعات پایه
آدرس کامل
تلفن ثابت(۳ خط ثابت)
امکان ارتباط کاربران از طریق فرم تماس
شماره موبایل
توضیحات درباره شما
(با امکان ویرایش)
نمایش آدرس در نقشه گوگل
نمایش ویدیو شما
نمایش لینک شبکه های اجتماعی
نمایش پروفایل در اپ بانک پزشکان
درج ۸ کلمه کلیدی پرکاربرد
نمایش در بالاترین ردیف دسته با رنگ طلایی
نمایش ثابت در صفحه اول
نمایش در بالاترین ردیف جستجوها
ایجاد یک پست ویژه در اینستاگرام
نمایش لینک شما در تمام صفحات
(بخش پروفایل های ویژه)
۳۰% تخفیف ارائه خدمات
طراحی سایت
۲۰% تخفیف ارائه خدمات
تبلیغات بنری و متنی