روشی متفاوت برای کاهش وزن - بانک پزشکان - راهنمای پزشکی
روشی متفاوت برای کاهش وزن

این روش کاهش وزن به تغذیه، تمرین‌ های طاقت‌فرسا و پول احتیاجی ندارد. تنها کاری که باید بکنید این است که دراز بکشید و استراحت کنید. آیا باورتان می‌شود؟
به گزارش بانک پزشکان به نقل از فرادید از explorehealthyfood، ژاپنی‌ ها برای کاهش وزن روش‌ ها متفاوتی دارند و همه آن‌ ها ارزان و موثر هستند. زندگی مدرن امکان تمرین و تغذیه مناسب را از ما گرفته است، اما ژاپنی‌ ها راه‌حل جالبی برای مقابله با اضافه وزن دارند.

در زندگی این روز های ما زمان و انرژی بسیار کمتر پیدا می‌شود و ما برای جبران این مسئله رو به قرص‌ های جادویی و معجون‌ های لاغری می‌آوریم که بتوانند چربی‌ هایمان را بسوزانند. اما ژاپنی‌ ها برنامه‌ی دیگری برای این مسئله در نظر دارند.


روشی ژاپنی برای کاهش وزن

دکتر فوکوسودزی، پزشک ژاپنی است که شیوه‌ای جالب را توصیه کرده است. دکتر فوکوسودزی به بیماران مشاوره‌ی کاهش وزن می‌دهد و در همین راستا به شیوه‌ای جالب رسیده است. این روش به تغذیه، تمرین‌ های طاقت‌فرسا و پول احتیاجی ندارد. تنها کاری که باید بکنید این است که دراز بکشید و استراحت کنید. آیا باورتان می‌شود؟


به چه چیز هایی نیاز دارید؟

یک سطح صاف
یک پارچه یا حوله بزرگ
یک عدد بند قوی
۵ دقیقه زمان خالی در روز


در ابتدا پارچه یا حوله را گرد کنید تا طول آن ۴۰ سانتی‌‎متر و عرض آن ۷ تا ۱۰ سانتی‌متر شود. با بند آن را محکم کنید تا شل نشود. سپس بر روی یک سطح صاف (روی زمین یا تخت) دراز بکشید و حوله را درست زیر نافتان بگذارید.

پاهایتان را هم عرض شانه‌ هایتان نگه دارد، به شکلی که شصت پاهایتان با هم در تماس باشند. فاصله پاشنه‌ های پایتان نیز باید بین ۲۰ تا ۲۵ سانتی‌متر باشد. شاید فکر کنید که این شیوه آسان است، اما ماندن در این حالت چندان راحت هم نیست.

اگر در طول این زمان، احساس ناراحتی کردید، سعی کنید آن را تحمل کنید تا به بهترین نتایج یعنی کوچک کردن شکم و آب کردن چربی‌ های شکم دست پیدا کنید.